Hakkımızda

25 yılı aşkın süredir Eskişehir’de tadilat ve tamirat hizmetleri veren Eskişehir Tadilatçı, konut, iş yerleri, AVM, kafe, restoran gibi mekanların dekorasyonunda farklı ve modern çözümler sunmaktadır. Anahtar teslim çözümleri ile tüm işlerini zamanında teslim etmeyi ilke edinen ekibimiz, sıvadan badanaya yer döşemelerinden tesisat ve izolasyon işlerine kadar her alanda çalışmalar yapmaktadır.


İlham verecek uygulamalarımız ile kişiye, mekana, markaya özel tasarımlar yapabilmekteyiz. Beklentileri eksiksiz karşılayacak tasarımlarımız, her alanda kaliteli ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Tadilat ve dekorasyon işlerinde ekstra maliyetlerle karşılaşmadan en iyi fiyatla sonuç alabilmenizi sağlıyoruz.

Kaliteli malzemeler kullanıp titiz bir işçilikle çalışan ekibimiz, tüm hizmet kollarımızda yıllardır edindiği tecrübelerle en iyi hizmeti en ekonomik fiyatlara sunmayı hedeflemektedir. Tadilat ve dekorasyon işlerinin gerektirdiği bilgi ve hayal gücüyle mekanları yenileyen Eskişehir tadilatçı, herkesin memnun olduğundan emin olmadan işi tamamlanmış saymaz.

Eskişehir ve çevre illerde geçmiş 25 yılın verdiği güven ve tecrübe ile birçok proje tamamlayan ekibimiz,  büyüyerek ve gelişerek hizmetlerine devam etmektedir.

 

Eskişehir Tadilatçı İletişim Bilgileri:

Telefon: 0537 420 04 40

Adres: Hoşnudiye Mahallesi. Cengiz Topel Caddesi. No:27/5 Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım